Zajęcia / Akademia Małego Karateki

Kilka słów o zajęciach

Jeśli Twoje dziecko ma mnóstwo energii przez cały dzień i ma 4 lata lub powyżej, to te zajęcia są właśnie dla niego.

Karate może nauczyć się każdy, niezależnie od wieku i siły fizycznej. Jednak najlepiej jest rozpocząć już w wieku przedszkolnym. Wtedy to odpowiednie życiowe wartości takie jak: dyscyplina, pracowitość, szacunek, staranność, koncentracja, duch walki zostają dziecku przekazywane w sposób naturalny i harmonijny.

Dlaczego warto?

  • zajęcia karate w sposób wyjątkowy łączą w sobie ćwiczenia fizyczne, gimnastyki korekcyjnej i kształtują pozytywne cechy osobowości.
  • karate podnosi sile i elastyczność mięśni, poprawia szybkość, zwinność, koordynacje ruchowa i wydolność krążenia.
  • nie wzbudza w dzieciach agresji - wręcz przeciwnie, uczy opanowania i współpracy z rówieśnikami.
  • już od kilku lat Karate jest polecane i rekomendowane przez lekarzy dziecięcych jako najlepszy sposób wspomagający prawidłowy rozwój dziecka pod względem fizycznym i umysłowym.

 

Jest oczywistym, że ''ruch to zdrowie'', ale również oczywistym jest, aby zajęcia sportowe odbywały się pod okiem doświadczonych, licencjonowanych instruktorów. Jeżeli pragniecie Państwo, aby Wasze dzieci były aktywne i rozwijały się harmonijnie uprawiając sport w komfortowych warunkach, to właśnie Karate Tradycyjne stwarza takie możliwości.   

NewsletterZamknij

Jeśli chcesz być informowany na swoją skrzynkę email o wszystkich nowościach w serwisie - zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz mnieWypisz mnie