O nas / O zespole

O zespole

Ranoszek Anna

Anna Ranoszek - prowadzi zajęcia z mieczami Go-Now oraz  Karate. Jest instruktorem i egzaminatorem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć wydane przez Ministra Sportu. A poza tym: szef operacji PAK - ogarnia cały grafik,odpowiada na wszystkie pytania, do tego biega, skacze i trenuje BJJ oraz triathlon. Od lat z pasją trenuje i prowadzi treningi karate. W 2016 roku będzie reprezentowała Polskę w Mistrzostwach Świata w triathlonie 70.3 w Australii.


 

 

 


ar

Agnieszka Rymowicz - instruktor samoobrony z uprawnieniami wydanymi przez Ministra Sportu. Prowadzi zajęcia z zakresu samoobrony, mieczy Go-Now oraz Akademii Małego Sportowca.  Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Prywatnie pasjonatka wszelkiej aktywności ruchowej, która jest wyzwaniem, jak na przykład ćwiczenia na ulubionym, trickboardzie.

 

 

 

 

 

Maciek Benderski 

Maciek Benderski - posiadacz drugiego czarnego pasa w karate tradycyjnym, od 10 lat prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży, zawodnik klubu karate „Nidan” Zielona Góra, a prywatnie zagorzały fan Matrix’a i Gwiezdnych Wojen, przekazuje tajniki mocy młodym padawanom.

 

 

 

 

mc

 Monika Cierzniak - gościnnie prowadzi zajęcia z mieczami go-now, uważa, że to świetna okazja, by się wreszcie pobawić i zmęczyć w dobrym towarzystwie. W Akademii odpowiada również za projekt materiałów reklamowych oraz walkę z literówkami na stronie internetowej.

 

 

 

 

 Żebrowska Anna

Anna Żebrowska - fotograf klubowy oraz świetny kompan w podróży - wędruje z nami wszędzie tam, gdzie mamy pokazy, zawody i inne występy publiczne.

NewsletterZamknij

Jeśli chcesz być informowany na swoją skrzynkę email o wszystkich nowościach w serwisie - zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz mnieWypisz mnie