Aktualności

Akademia w Poznań Business Run

14 września o godzinie 12:30 wystartuje pierwsza sztafeta Akademii w skład której wejdą trenerzy i uczniowie. Chcemy pokazać że bycie karateką to nie tylko dobra technika i uczestniczenie w treningu ale również otwartość na to by pomagać innym i dobry charakter.

Pieniądze zebranie w czasie biegu pomogą Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty która wspiera osoby którym w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, wypadku lub ciężkiej choroby zostały poddane amputacji.

Jak mówi Jan Mela, Prezes Fundacji – „dla naszych podopiecznych Poland Business Run to okazja do tego, by w pewien magiczny sposób wykonać milowy krok do zmiany swojego życia. Mimo ogromnej ilości codziennej pracy całego sztabu osób w Fundacji, podopieczny, dla którego nasza pomoc jest niejednokrotnie jedyną nadzieją, częstokroć musi czekać miesiącami na uzbieranie kwoty niezbędnej do zakupu dobrej jakości protezy. Poland Business Run wychodzi temu naprzeciw i pomaga niebywale przyspieszyć ten czas oczekiwania. Skala, którą w zeszłym roku przybrało to niezwykłe wydarzenie, pozwoliła na zakup 10 protez o łącznej wartości prawie 400 tys. zł brutto”.

Film z pierwszej edycji biegu

powrót

NewsletterZamknij

Jeśli chcesz być informowany na swoją skrzynkę email o wszystkich nowościach w serwisie - zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz mnieWypisz mnie