Aktualności

05-06-2010

VI Wiosenny Turniej w karate tradycyjnym

Kolejne medale do kolekcji: wywalczyliśmy  2 srebrne oraz 4 brązowe  a czwórka zawodników zajęła miejsce czwarte. Brawo ...więcej

15-05-2010

Półmaraton Piastowski

Poziom zawodów był bardzo wysoki - zwycięzca, Witalij Szafar, uzyskał czas 1:04:31.więcej

08-05-2010

Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego w

Sensei Avi Rokah po raz pierwszy prowadził seminarium w Dojo w Starej Wsi: „Dojo zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Panuje tu doskonała ...więcej

24-04-2010

Turniej Eliminacyjny Dzieci i Młodzieży do Pucharu Polski

Świetne samopoczucie od rana przełożyło się na dobre wyniki na zawodach, zakończyliśmy turniej zdobywając: 1 złoty, 3 srebrne oraz 2 brązowe ...więcej

31-03-2010

Karate - Turniej Enoeda Cup 2010

Doskonałe wyniku reprezentantów Akademii w turnieju Enoeda Cup 2010 - blisko połowa zawodników w finale.więcej

28-03-2010

Poznański Półmaraton

Podium opanowali reprezentancji Kenii - w pierwszej szóstce było ich aż pięciu. Zwyciężył z nowym rekordem imprezy 1:02:32 Cosmas Kyeva, ...więcej

20-03-2010

Biegi - III Grand Prix Poznania

Marcin Dembkowski pobiegł w czasie 00:20:50 zajmując 25 miejsce w kategorii M30. Gratulacje!więcej

13-02-2010

Karate - Turniej Eliminacyjny do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski

Złoty medal dla Wojtka Półrolniczaka oraz srebrny dla Norberta Wątroby.więcej

06-02-2010

Biegi - II Grand Prix Poznania

Nowy reord frekwencji w czasie cyklu turniejów Grand Prix Poznania - na mecie zjawiło się 370 zawodników.więcej

09-01-2010

Biegi - I Grand Prix Poznania

Pierwsze zawody w tym cyklu odbyły się w mrozie i śniegu :), Dąbrówkę reprezentowała trójka zawodników: Marcin, Tomek oraz Ania.więcej