Obóz dzień pierwszy

Pierwszy dzień obozu za nami ...więcej

26-06-2011

Złoty medal w Maratonie Ostrowskim

V Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka za nami, Ania Ranoszek zajęła 1 miejsce w karegorii wiekowej i była 3 wśród kobiet.więcej

12-06-2011

Grodziski półmaraton za nami ...

To jeden z półmaratonów o niezapomnianej atmosferze a przy okazji Ania Ranoszek wybiegała puchar za drugie miejsce w kategoriiwięcej

29-05-2011

Bieg o koronę księżnej Dąbrówki

Wybiegaliśmy 10 miejsc na podium :) w biegu o koronę, a na starcie stawiło się aż 600 biegaczy.więcej

III Memoriał Helio Gracie - Opalenica

Miło nam poniformować, że trenerka Akademii Ania Ranoszek zdobyła złoty i srebrny medal  w III Memoriale Helio Graciewięcej

04-04-2011

Karatecy w nogi czyli Bieg Brauna

Dzielni jesteście nasi drodzy zawodnicy -  na mecie XXVIII Biegu Brauna zjawiła się nas przeszło trzydziestka i wszyscy dobiegliście do końca.więcej

03-04-2011

Półmaraton Poznański

Tradycyjnie już biegliśmy w poznańskim półmaratonie - było słonecznie i przyjemnie się biegło. Zachęcamy rodziców do ...więcej

17-03-2011

Pomoc dla Japonii

Wysyłajmy do Japonii nasze ciepłe myśli, dobre życzenia i w miarę możliwości materialną pomoc. Pomoże to Japończykom odbudować świat, ...więcej

26-02-2011

Strefowe eliminacje do Mistrzostw Polski

Fantastyczny popis zawodników Akademii – z zawodów w Pile wróciliśmy z 7 medalami, w tym 3 złote oraz 4 srebrne.więcej

21-02-2011

Bluzy i koszulki klubowe

Istnieje możliwość zakupienia bluz oraz koszulek Akademii Karate.więcej

12-12-2010

Kurs Mistrzowski w Dojo - Stara Wieś 10-12 grudnia 2010 r.

Instruktorzy Akademii wzięli udział w dorocznym Kursie mistrzowskim PZKT który odbył się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki ...więcej

04-12-2010

Maraton w kopalni Sonderhausen

Jeden z dziesięciu najtrudniejszych maratonów na świecie za nami :)więcej

04-12-2010

Wojtek Wicemistrzem Polski !

Fantastyczny wynik - Wojtek Półrolniczak został wicemistrzem Polski w kategorii kumite.więcej

14-11-2010

Warsztaty Go-Now

Instruktorzy Akademii wzięli udział w weekendowym szkoleniu z szermierki Go-Now prowadzonym przez Dariusza Wadowskiego - założyciela systemu Go-Now.więcej

06-11-2010

Grand Prix Poznania w biegach przełajowych

Bieg w błocie - tak możnaby nazwać pierwszy bieg w drugiej edycji Grand Prix Poznania w biegach przełajowych -  Ania Ranoszek wybiegala drugie ...więcej

29-10-2010

Igrzyska Przedszkolaków "Zeuski"

W klasyfikacji końcowej II miejsce zajęło Przedszkole w Zakrzewie, gratulujemy!więcej

11-10-2010

Wyniki zawodów Nakayama Cup 2010

27 medali zdobyliśmy od początku roku w zawodach karate, w tym 2 złote, 14 srebrnych oraz 11 brązowych ...więcej

10-10-2010

Mistrzostwa Polski Drużyny Szpiku w maratonie

Ania wybiegała srebrny medal :)więcej

18-09-2010

Bieg Lechitów

jest najstarszym półmaratonem w Polsce i do tego niełatwym. Na czym polega trud pokonania tej trasy?więcej

30-08-2010

Targi Edukacyjne

Kilkaset osób odwiedziło stoisko Poznańskiej Akademi Karate w trakcie Targów Edukacyjnych w centrum handlowym M1 w dniach 28-29 ...więcej

29-08-2010

Półmaraton Gryfa - Szczecin

Szczeciński Półmaraton Gryfa jak co roku ściągnął na linię startu prawdziwą rzeszę miłośników biegania. Tomek osiągnął ...więcej

17-08-2010

Kultowy Bieg Katorżnika

Ania Ranoszek pokonała trasę w czasie 01:13:03 otrzymując brązową podkowę katorżnika, tak, tak podkowę ...więcej

16-08-2010

Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego Gasshuku

W dniach 10-15 sierpnia 2010 r. w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” odbył się Kurs Techniczny ...więcej